Прем'єр-міністр доручив створити оперативний штаб у Кабінеті Міністрів
17.12.2012 | 14:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив створити на зимовий період постійно діючий оперативний штаб у Кабінеті Міністрів. Відповідне доручення Глава Уряду дав під час засідання Кабінету Міністрів України 17 грудня 2012 року.

Микола Азаров зазначив, що за останні дні погода підготувала серйозні випробування, в основному в західних регіонах країни. На багатьох шляхах виникали снігові замети, через негоду машини потрапляли в затори. На допомогу було залучено значні сили рятувальників, а також військових. На ранок понеділка в основному вдалося відновити автомобільний рух. Наразі тривають роботи з поновлення енергопостачання в населені пункти, які потерпіли від негоди. Однак, за прогнозами синоптиків, негода поки що не припиняється.

«За суботу-неділю всі служби спрацювали оперативно. Хочу подякувати всім, хто долучився до ліквідації наслідків негоди, – сказав Микола Азаров. – Нам потрібно зробити висновки. І бути готовими до таких природних випробувань. Зима тільки починається».

Микола Азаров доручив створити в Кабінеті Міністрів постійно діючий оперативний штаб, до складу якого ввійдуть керівники (не нижче заступника Міністра) практично всіх міністерств, зокрема МНС, Міноборони, Мінінфраструктури, МВС, Мінсоцполітики, МОЗ та ін.

«Лікарні, дитячі заклади, інтернати для літніх людей повинні бути під пильною увагою, необхідно забезпечити їх безперебійну роботу, - сказав Микола Азаров. – До роботи у штабі повинні бути залучені практично всі міністерства, адже в кожного є своя сфера відповідальності на період непогоди».

Микола Азаров наголосив, що штаб повинен працювати цілодобово, аби оперативно приймати узгоджені рішення щодо комплексного вирішення проблем, пов’язаних з ліквідацією наслідків зимової негоди.

Прем’єр-міністр також доручив вирішити питання фінансування закупки резервних запасів дизельного пального, які можуть знадобитися для ліквідації наслідків негоди в майбутньому.

«Запаси солярки мають бути постійно», - підкреслив Микола Азаров.

Окрім цього, Глава Уряду доручив вивчити причини значних поривів дротів ліній електропередач, що привело до знеструмлення населених пунктів. Зокрема, чому не було проведено вирубку дерев поруч ліній електропередач на відстані, яка була б безпечною для  їх функціонування в разі падіння дерев.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245882965