У Мінприроди обговорили питання забруднення водних об'єктів
19.12.2012 | 12:16
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів
 

На виконання рішення колегії Мінприроди, ухваленого за результатом розгляду питання «Про стан і проблеми реалізації державної політики щодо охорони вод від забруднення» та з метою обговорення проблемних питань у сфері охорони вод, раціонального використання водних ресурсів, 18 грудня 2012 року під головуванням заступника Міністра – керівника апарату Мормуля Д.Д. відбулась тематична нарада з питань забруднення водних об’єктів.

У нараді взяли участь представники Мінрегіону, МОЗ, Держгеонадр, Держводагентства, Держекоінспекції, Центральної геофізичної обсерваторії МНС, НДУ «Український науковий центр екології моря» (УкрНЦЕМ, м.Одеса), Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем (УкрНДІЕП, м.Харків).

Під час наради було розглянуто основні проблемні питання у сфері охорони та раціонального використання водних ресурсів, насамперед щодо:

запобігання забрудненню водних об’єктів і поліпшення якості водних ресурсів;

функціонування та шляхів покращення стану систем централізованого водопостачання і водовідведення, якості питної води;

стану та перспектив удосконалення державного екологічного моніторингу водних ресурсів;

проблеми поліпшення екологічного стану басейну Дніпра – за результатами проведеного громадськими організаціями Дніпровського екологічного форуму.

Також розглянуто ситуацію із видачею дозволів на спецводокористування, яка склалась у зв’язку із змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 991 до постанов Кабінету Міністрів України від 11.09.1996 № 1100 та від 13.03.2002 № 321.

Крім того, було розглянуто питання щодо удосконалення критеріїв віднесення водних об’єктів до природних ресурсів загальнодержавного або місцевого значення.

За результатами наради будуть підготовлені пропозиції щодо першочергових завдань з реалізації пріоритетних напрямів у сфері охорони та раціонального використання водних ресурсів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245889932