До проекту "Вікінг" приєдналася Болгарія
25.12.2012 | 13:51
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту
 

За 11 місяців цього року поїздом комбінованого транспорту «Вікінг»  територією України перевезено 12779 TEU, що у 4,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року. У грудні 2012 р. до проекту «Вікінг», учасниками якого є залізниці України, Республіки Білорусь та Литовської Республіки, приєдналося ЕООД «БДЖ – Вантажні перевезення» (Болгарія).

Приєднання нового учасника до проекту «Вікінг» відбулося у ході наради, що пройшла 19 грудня цього року у Києві. При цьому учасники наради зазначили, що приєднання до проекту ЕООД «БДЖ – Вантажні перевезення» забезпечить оптимальні умови здійснення перевезень вантажів у напрямку Болгарії та сприятиме збільшенню обсягів вантажоперевезень у складі поїзда комбінованого транспорту «Вікінг».

На нараді також розглядалися питання подовження дії на 2013 рік діючих в 2012 році тарифних умов на транзитні перевезення контейнерів у складі поїзда «Вікінг»,  подальше розширення географії його курсування у напрямку Чорне море Балтійське море і зворотно.

Довідково

Поїзд комбінованого транспорту «Вікінг» розпочав курсування з 2003 року. Загальна довжина його маршруту Іллічівськ (Україна) Мінськ (Білорусь) Драугісте (Литва) становить 1766 км. Поїзд поєднує порти Балтійського та Чорного морів.

З метою збільшення обсягів перевезень Укрзалізниця з 19 січня 2012 р. здійснює відправлення поїзда «Вікінг» призначенням на станції Білорусі та Литви за чітким графіком та у визначені дні тижня, незалежно від кількості вагонів у складі поїзда. Також учасниками проекту встановлені пільгові тарифні умови на перевезення контейнерів у складі поїзда комбінованого транспорту «Вікінг». 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245908061