Порядок відображення в податковому обліку операцій з цінними паперами врегульовано
27.12.2012 | 15:34
Прес-служба Державної податкової служби
 

ДПС України своїм наказом від 21 грудня 2012 року №1160 затвердила Узагальнюючу податкову консультацію щодо порядку відображення в податковому обліку суб’єктами господарювання операцій з цінними паперами.

У консультації чітко визначені види професійної діяльності, які здійснюються на фондовому ринку. Це – діяльність з торгівлі цінними паперами, діяльність з управління активами інституційних інвесторів, андеррайтинг, депозитарна діяльність та діяльність з організації торгівлі на фондовому ринку.

Відтепер, за словами фахівців податкової служби, не виникне жодних спірних питань щодо застосування законодавчих норм, якими регламентуються такі операції. Попередньо проект податкової консультації був узгоджений з учасниками фондового ринку та отримав їх схвальну оцінку.

Крім того, цим документом податкова служба скасувала попередні податкові консультації щодо порядку оподаткування податком на прибуток операцій з цінними паперами на фондовому ринку, затверджені наказами ДПСУ від 05.07.2012 No579 та No573.

З повним текстом податкової консультації можна ознайомитися на веб-порталі ДПСУ www.sts.gov.ua .

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245918168