Міноборони планує продавати на публічних аукціонах землі, що не використовуються
27.12.2012 | 18:06
Прес-служба Міністерства оборони
 

Серед низки соціальних аспектів керівництво Міністерства оборони України в першу чергу визначає грошове забезпечення, зазначив 27 грудня 2012 року Міністр оборони України Павло Лебедєв під час зустрічі з керівним складом Севастопольського гарнізону.

Нагадаємо, що у 2012 році керівництво країни підвищило грошове забезпечення в 2 рази військовим морякам, льотчикам, військовослужбовцям, які проходять службу у високомобільних десантних військах.

«Сьогодні Міністерство оборони України вирішує завдання щодо збільшення грошового забезпечення військовослужбовців інших видів і родів військ», – повідомив Павло Лебедєв.

За його словами, ці програмні заходи і надалі триватимуть. Це дозволить підняти статус військовослужбовців, буде стимулювати його прагнення служити.

Він також наголосив на пріоритетному вирішенні житлового питання для військовослужбовців Збройних Сил.

«Сьогодні готуються документи, щоб майно Збройних Сил, у першу чергу земля, яка не використовується, продавалася на публічних аукціонах, а виручені гроші цільовим способом направлялися на будівництво і закупівлю житла для військовослужбовців насамперед відомчого», – повідомив Павло Лебедєв.

Він упевнений, що реалізація цієї програми дозволить за короткий час вирішити житлову проблему в Збройних Силах України.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245919944