Олександр Вілкул: Усі місцеві бюджети мають бути ухвалені до 10 січня
28.12.2012 | 17:10
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул вимагає від керівників на місцях до 10 січня ухвалити всі місцеві бюджети. Про це він заявив на всеукраїнській селекторній нараді з керівниками регіонів.

«Максимум - ми повинні завершити цей процес до 10 січня 2013 року», - сказав Олександр Вілкул.

За його словами, станом на 28 грудня ухвалено лише близько 30 відсотків місцевих бюджетів (3467 з понад 12 тисяч).

Водночас Віце-прем’єр-міністр закликав місцеве керівництво знизити видатки на утримання місцевих органів влади і спрямувати ці кошти на вирішення актуальних проблем регіонів. «Видатки на утримання органів місцевого самоврядування у кращому разі не зменшилися – це не відповідає тим завданням, які стоять перед нами щодо скорочення видатків на утримання органів влади і місцевого самоврядування. Бюджетні кошти, безумовно, повинні йти на вирішення актуальних проблем громади», - наголосив він.  

Олександр Вілкул підкреслив, що вимагає від місцевих керівників розробити чіткі графіки та стратегії розвитку регіонів у розрізі кожного міста відповідно до програми реформ Президента.

Віце-прем'єр-міністр також заявив про намір найближчим часом особисто зустрітися з керівництвом регіонів та на місці розглянути плани розвитку і визначити найпріоритетніші напрямки розвитку територій.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245923650