Марку від Укрпошти визнано однією з найкращих на міжнародному конкурсі в Китаї
11.01.2013 | 13:23
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Поштовий блок «Українське подвір’я» 2011 року випуску здобув перемогу в номінації «Найкращий друк» у 11-ому щорічному китайському конкурсі-опитуванні на найкрасивішу зарубіжну марку.

Конкурс проводиться у Китаї щороку і є надзвичайно популярним у світових філателістичних колах. У 2012 році у ньому взяли участь низка поштових адміністрацій Європи та світу: Австрії, Албанії, Білорусі, Боснії і Герцеговини, Кіпру, Куби, Єгипту, Німеччини, Ліхтенштейну, Мальти, Нової Зеландії, Перу, Сінгапуру, Словаччини, Словенії, Швейцарії, Туреччини, Росії.

Серед організаторів та спонсорів конкурсу – Китайська народна асоціація дружби із зарубіжними країнами, провідні філателістичні організації та видавці відомих філателістичних каталогів.

«Українська поштова марка вже кілька років поспіль успішно заявляє про себе в цьому конкурсі, що засвідчує стійкий інтерес до української філателістичної продукції на міжнародній арені, - зазначила генеральний директор УДППЗ «Укрпошта» Оксана Плотнікова. - Ми у свою чергу вітаємо автора поштового блоку «Українське подвір’я» художника Костя Лавро, який багато років співпрацює з Укрпоштою і створює чудові мініатюри, які неодноразово виборювали престижні українські та міжнародні нагороди».

Також генеральний директор Укрпошти висловила вдячність Степанову Максиму Володимировичу - керівникові Поліграфічного комбінату «Україна» з виготовлення цінних паперів за плідну співпрацю в надзвичайно важливій справі державної ваги – створенні знаків поштової оплати України.

Національний поштовий оператор і надалі буде радувати філателістів та всіх цінителів прекрасного дивовижними поштовими мініатюрами.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245953771