На кошти благодійного дипломатичного ярмарку придбано обладнання для дитячої лікарні
15.01.2013 | 13:08
Одеська ОДА
 

В ході проведення другого благодійного дипломатичного Різдвяного ярмарку, який проходив у регіоні в грудні-січні цього року під патронатом голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука, було зібрано 170 тис. грн. Ці кошти пішли на придбання медичного обладнання для обласної дитячої клінічної лікарні. Про це повідомив голова правління Одеського дипломатичного клубу Костянтин Ржепішевський.

Як і анонсувалося раніше, зібрані кошти спрямовано на придбання газоаналізатора крові «Easystat» для відділення серцево-судинної хірургії лікарні. Необхідне обладнання придбане в Швеції. Днями воно буде урочисто передане керівництву лікарні.

Нагадаємо, що відкриття другого благодійного дипломатичного Різдвяного ярмарку відбулося 16 грудня 2012 року в приміщенні Одеського морського вокзалу. Традицію проведення Різдвяних благодійних дипломатичних ярмарків, до організації яких залучаються дипломатичні представництва, акредитовані в Одесі, започатковано в 2011 році. Їх метою є залучення широких верств громадськості до здійснення доброчинних акцій та надання допомоги в придбанні необхідного обладнання для медичних закладів Одещини різного профілю. Так за рахунок коштів, зібраних в ході першого ярмарку, для Одеської обласної клінічної лікарні було закуплено в Швейцарії сучасний інструментальний комплекс для проведення нейрохірургічних оперативних втручань.

Підбиття підсумків благодійної акції, а також вручення медичного обладнання відбудеться 18 січня в приміщенні актової зали Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245963769