На Сумщині розробляється новий механізм фінансової підтримки малого бізнесу
17.01.2013 | 12:10
Сумська ОДА
 

Для надання фінансової допомоги на поворотній основі для реалізації інвестиційних проектів в обласному бюджеті 2013 року передбачено 2 млн. гривень. На цьому наголосив заступник голови Сумської облдержадміністрації Ігор Яговдик.

Відповідно до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2013-2014 роки, виділення коштів здійснюватиметься за пріоритетними напрямами бізнесу, насамперед у сільській місцевості, зокрема, для налагодження виробництва та переробки сільськогосподарської продукції. Виділення коштів здійснюватиметься на конкурсній основі. Серед головних критеріїв – створення нових робочих місць, наповнення місцевих бюджетів, виробництво продукції, що відповідає потребам області та соціальна відповідальність бізнесу, повідомив заступник голови облдержадміністрації.

«Запропонований механізм співфінансування передбачає дольову участь усіх зацікавлених учасників. Зокрема, за рахунок обласного бюджету компенсується 50% вартості інвестиційного проекту, 20% – за рахунок районного бюджету,  15% –  бюджету відповідного населеного пункту та 15% – власних коштів суб’єктів господарювання», – пояснив посадовець.

За словами Ігоря Яговдика, це дозволить у 2013 році вдвічі збільшити загальну суму інвестицій на реалізацію цих проектів – до 4 млн. гривень.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245971555