Українцям уже не потрібно складати іспити для відновлення втраченого водійського посвідчення
18.01.2013 | 09:13
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

У 2013 році українців чекає ряд нововведень. Вони мають максимально спростити життя як водіям, так і звичайним громадянам. Правоохоронці працюють над підвищенням якості послуг, що відтепер надаватимуться в режимі «єдиного вікна».

За словами заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Лекаря, з нового року українцям не потрібно буде складати іспити для відновлення втраченого водійського посвідчення. Так само тепер не потрібно проводити обов'язкове експертне дослідження транспортних засобів під час реєстрації або перереєстрації.

«Тепер не потрібно проводити оцінку вартості транспортних засобів під час їх реєстрації, як і не обов'язково пред'являти транспортний засіб при перереєстрації у зв'язку із зміною місця проживання власника або при відновленні втрачених чи зіпсованих документів», –  зазначив Сергій Лекарь.

 За словами заступника Міністра, відтепер спрощено і саму процедуру отримання послуг. Будь-який громадянин, незалежно від його місця проживання, або місця реєстрації його транспортного засобу, зможе отримати необхідні  послуги в одному з 269 реєстраційно-екзаменаційних підрозділів Державтоінспекції України, які працюють за принципом «єдиного вікна». Крім того, МВС постійно працює над тим, щоб підвищити якість своїх послуг.

«У вигляді експерименту вже почали роботу «Сервісні центри надання послуг». Тепер на їх базі можна буде одночасно отримати послуги, що надаються декількома міліцейськими підрозділами: довідки, дозволи тощо», – підкреслив Сергій Лекарь.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245973513