Соціальними питаннями залізничників буде займатися спеціально утворене управління
21.01.2013 | 11:24
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту
 

У 2013 році в Укрзалізниці буде створено спеціальне управління з вирішення соціальних питань залізничників. Про це повідомив Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Ткачов за результатами зустрічі з Міністром інфраструктури України Володимиром Козаком та першим заступником генерального директора Укрзалізниці Сергієм Болоболіним.

«Ми домовилися з керівництвом Укрзалізниці, що уже у цьому році буде створено управління з вирішення соціальних питань залізничників. Зокрема, питань, що стосуються дотримання трудового законодавства, заробітної плати, організації оздоровлення працівників галузі, утримання лікувальних та оздоровчих закладів тощо», – зауважив Вадим Ткачов.

Також керівництво Укрзалізниці та Профспілки залізничників і транспортних будівельників України досягли домовленості  про те, що на усіх залізницях будуть введені посади юристів, які займатимуться виключно питаннями дотримання трудового законодавства.

«Особливо хочу підкреслити те, що нам вдалось домовитися, що на усіх залізницях України вводяться посади спеціальних юристів, котрі будуть займатися виключно питаннями дотримання трудового законодавства. Наразі цими питаннями займаються юридичні служби залізниць нарівні з питаннями, які стосуються укладення договорів, юридичного супроводження документів. Тепер ж будуть люди, які будуть контролювати виключно питання дотримання трудових прав працівників залізничної галузі», – додав Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Профспілка залізничників і транспортних будівельників України об’єднує та захищає інтереси близько 400 тис. залізничників.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245979974