На Буковині митники вилучили майже 5 тисяч пачок контрабандних сигарет
22.01.2013 | 13:41
Прес-служба Міністерства доходів і зборів
 

Провезти контрабандний товар через пункт пропуску „Порубне” Чернівецької обласної митниці громадянин Румунії намагався у власному автомобілі марки «CHEVROLET».

Чоловік прямував з України до Румунії у приватних справах. Для проходження митного контролю він обрав смугу „зеленого коридору”. Однак співробітники митниці, маючи певні підозри, вивели автомобіль у „червоний коридор” для поглибленого огляду.

Як з’ясувалося, підозри були не марними. Під час огляду працівники Служби по боротьбі з контрабандою та порушенням митних правил виявили приховані від митного контролю сигарети, що знаходилися в спеціально обладнаній схованці паливного баку.

Майже 5 тис. пачок сигарет з українськими акцизними марками вилучено. Загальна вартість контрабандного товару склала понад 34 тис. гривень.

Співробітниками митниці складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 1 статті 483 Митного кодексу України. Автомобіль вартістю 50 тисяч гривень, на якому перевозилася контрабанда, затримано.

Нагадаємо, що Указом Президента України від №726/2012 від 24.12.2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245983821