У бюджеті Вінницької області на санітарну авіацію виділено понад 1 млн. грн.
22.01.2013 | 17:14
Вінницька ОДА
 

У бюджет Вінницької області на розвиток екстреної медичної допомоги закладено понад 80 млн. грн. Про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан. Він зазначив, що за рахунок субвенцій з Державного бюджету у розмірі майже 12 млн. гривень на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для швидкої медичної допомоги вдалося покращити надання екстреної медичної допомоги із розрахунку з 2–6 грн. до 27 грн. на один виклик. Він повідомив, що необхідними засобами і паливно-мастильними матеріалами обласні бригади швидкої медичної допомоги забезпечені повністю. Забезпеченість санітарними автомобілями складає близько 80%.

За рахунок місцевих бюджетів у минулому році на Вінниччині закуплено 67 автомобілів, і 47 санітарних машин – в рамках централізованих закупівель держави.

У минулому році на Вінниччині відновлено польоти санітарної авіації із залученням літака АН–2 та вертольота МІ–2 на базі комунального підприємства «Аеропорт Вінниця» та Вінницького авіаремонтного заводу, на що виділено 600 тис. грн., здійснено вже 6 вильотів у віддалені райони та один виліт у м. Ужгород. В цьогорічному бюджеті області на забезпечення даної статті передбачено понад 1 млн. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245985425