Державна іпотечна установа сприяє розвитку будівельної галузі
23.01.2013 | 15:00
Прес-служба Державної іпотечної установи
 

У І кварталі 2013 року планується завершити будівництво 7 багатоповерхових житлових будинків. Інші об’єкти, у завершенні будівництва яких бере участь Державна іпотечна установа, вводитимуть в експлуатацію протягом року. На сьогодні вже введені в експлуатацію 15 будинків загальною площею 250 тис. кв. м. На цьому наголосив 23 січня на брифінгу в Будинку Уряду Голова правління ДІУ Валентин Рибачук, розповідаючи про фінансування добудови житлових об’єктів та іпотечного кредитування у 2013 році.

«Виконуючи Соціальні ініціативи Президента України та Уряду, Державною іпотечною установою за участю банків-партнерів профінансовано завершення будівництва 27 житлових будинків на загальну суму понад 700 млн. грн., що дозволило завершити будівництво і ввести в експлуатацію близько 400 тис. кв. м. житла або понад 5,5 тис. квартир практично в усіх регіонах України», - проінформував Валентин Рибачук.

«Реалізовуючи програму фінансування добудови житла, Державна іпотечна установа з одного боку підтримує будівельну галузь, з іншого - допомагає людям нарешті отримати своє житло», - зазначив Голова правління ДІУ.

Він додав, що за всіма житловими програмами у минулому році отримали власне житло понад 4 тис. громадян України. У тому числі, лише за програмою рефінансування ДІУ 1231 родина отримала своє власне житло. На ці цілі ДІУ спрямовано 293,4 млн. грн.

«Показники, яких вдалося досягти у 2012 році щодо будівництва житла, демонструють, що Урядові  програми працюють. Але Урядом та безпосередніми операторами програм постійно ведеться моніторинг та враховуються всі переваги та недоліки існуючих механізмів», - зазначив Голова правління ДІУ.

«У 2013 році Державна іпотечна установа планує залучити кошти на ринку цінних паперів, що дасть змогу спрямувати понад 2 млрд. грн. на підтримку будівельної галузі та іпотечного кредитування України», - підсумував Валентин Рибачук.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=245988392