Уряд вніс зміни до порядку перерахування субвенцій з держбюджету на пільги, субсидії та компенсації
29.01.2013 | 11:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Уряд вніс зміни до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій. Відповідну постанову №34 Кабінет Міністрів прийняв 28 січня 2013 року.

Документом внесено зміни до Порядку перерахування деяких субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та компенсацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2005 р. № 20, зокрема, у пункті 1 слова “рентної плати за природний газ та газовий конденсат, що видобуваються в Україні, та за транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України” замінено словами “плати за користування надрами для видобування природного газу та газового конденсату,  рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами природного газу територією України, збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності”, а також внесено ряд інших змін.

Це дасть змогу привести Порядок, затверджений постановою Кабінету Міністрів від 11 січня 2005 року №20(із змінами) у відповідність до Податкового кодексу та забезпечити умови для фінансування у запланованому обсязі окремих пільг, субсидій і компенсацій, передбачених законом України «Про Державний бюджет України на 2013 рік». Зокрема, пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот, пільг з послуг зв’язку тощо.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246002717