Делегація Міністерства оборони перебуває з офіційним візитом у Таїланді
30.01.2013 | 12:46
Прес-служба Міністерства оборони
 

30 січня 2013 року триває офіційний візит української військової делегації на чолі з Міністром оборони України Павлом Лебедєвим до Королівства Таїланд.

Під час візиту глава українського оборонного відомства проведе переговори з Міністром оборони Королівства Таїланд Маршалом авіації Сукумполом Суванататом.

Також плануються зустрічі Павла Лебедєва з Прем’єр-міністром Королівства Таїланд Їнглаком Чіннаватом, Головнокомандувачем Королівської тайської армії генералом Прают Чан-Очєю.

У ході зустрічей з воєнно-політичним керівництвом Королівства Таїланд обговорюватимуться питання щодо перспектив двосторонньої співпраці в оборонній сфері, конкретних напрямів його подальшого розвитку. Зокрема, йтиметься про активізацію контактів на рівні воєнно-політичного керівництва країн, обмін досвідом з питань реформування збройних сил.

Програмою візиту передбачено відвідування членами української військової делегації з’єднань та військових частин Королівської тайської армії, ознайомлення з інфраструктурою та об’єктами, зразками бойової техніки та озброєння.

Візит української військової делегації до Королівства Таїланд завершиться 1 лютого 2013 року.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246007205