Держслужба з надзвичайних ситуацій та Офіс Координатора ОБСЄ в Україні планують реалізувати цьогоріч два проекти
31.01.2013 | 16:00
Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій
 

31 січня у Державній службі з надзвичайних ситуацій відбулась двостороння зустріч Голови відомства Михайла Болотських та Координатора проектів ОБСЄ в Україні Мадіни Джарбусинової.

У рамках заходу відбулось обговорення плідної співпраці між Державною службою  та Офісом Координатора ОБСЄ в Україні. З 2007 року реалізовано три спільні проекти. Враховуючи дієвий позитивний досвід співпраці між Офісом Координатора ОБСЄ в Україні та МНС України, Державна служба України з надзвичайних ситуацій спільно з Офісом планує в 2013 році реалізувати два проекти: «Підводне очищення від вибухонебезпечних залишків війн акваторій Чорного та Азовського морів» та «Реабілітація місцевостей, забруднених вибухонебезпечними залишками війн та внаслідок надзвичайних ситуацій у місцях зберігання боєприпасів». Реалізація даних проектів  сприятиме ефективнішому та якіснішому виконанню робіт за вказаними напрямками.

Під час зустрічі Мадіна Джарбусинова зазначила, що співпраця наразі є системною та ефективною. «Ми маємо позитивний досвід взаємодії. Адже сфера захисту населення від надзвичайних ситуацій потребує особливої уваги, і те, що ми робимо – це гідна справа. У цьому році ми маємо намір продовжити співпрацю із Державно службою з надзвичайних ситуацій.  У програмних планах ми вже поінформували про це Постійну Раду ОБСЄ», - розповіла Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських, в свою чергу, висловив сподівання, що ця зустріч буде сприяти продовженню плідної співпраці Державної служби та ОБСЄ, яке вже існує, та дасть можливість визначити подальші напрямки взаємодії.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246013225