Реформи в гуманітарній сфері неможливі без широкого громадського обговорення, - К.Грищенко
31.01.2013 | 16:53
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА
 

«Український Уряд, який вперше в історії України забезпечив створення громадських рад при всіх органах виконавчої влади, і надалі приділятиме особливу увагу консультаціям з некомерційними організаціями з питань порядку денного реформування держави. Дане питання Прем’єр-міністр Микола Азаров тримає на особистому контролі», - заявив Віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко під час зустрічі з головами тринадцятьох громадських рад при міністерствах та відомствах гуманітарного блоку.

Він подякував представникам третього сектору за активну участь в обговоренні проектів законів та підзаконних актів, що розробляються в органах влади, послідовну допомогу Кабінету Міністрів у вирішенні  проблем, що хвилюють суспільство.

Зі свого боку, голови громадських рад відзначили, що у переважної більшості з них склалися конструктивні відносини з керівниками відповідних міністерств та відомств, що дослухаються до думки неурядових організацій, ініціативно підключають членів рад до обговорення підходів до розв’язання тих чи інших питань в сфері освіти, науки, охорони здоров’я, зовнішньої політики, культури та інших.

Костянтин Грищенко та представники неурядових громадських організацій домовилися ближчим часом провести серію окремих вужчих зустрічей з громадськими радами, що опікуються проблемами в кожній окремій галузі гуманітарного блоку.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246013701