Україна розвиватиме свій доменний простір
31.01.2013 | 18:33
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації
 

Відбулася робоча нарада з питань координації адміністрування доменного простору національного сегменту мережі Інтернет під головування голови Держінформнауки Володимира Семиноженка.

Учасники наради обговорили актуальні питання адміністрування адресного простору національного сегмента мережі Інтернет, в тому числі звернули увагу що Українським мережевим інформаційним центром (УМІЦ) не забезпечена повна реалізація рішення Уряду щодо Про адміністрування домену ".UA" та повільні дії з впровадження домену верхнього рівня .«УКР».

Як зазначив під час робочої наради Голова Держінформнауки, стан адміністрування адресного простору національного сегменту мережі Інтернет потребує більш активних спільних дій влади та організацій операторів/провайдерів Інтернет. Тому головним завданням на сьогодні є планування та реалізація заходів, спрямованих на підвищення ефективності адміністрування.

Учасники наради дійшли згоди щодо необхідності остаточного вирішення делегування повноважень з адміністрування доменів .gov.ua та прискорення процесу отримання домену «.УКР». Також заплановано розробити окремий план дій із забезпечення делегування прав адміністрування доменами верхнього рівня .UA та .УКР., а також загальну концепцію розвитку доменного простору України, яка б відповідала би сучасним умовам. Цій роботі має передувати звіт УМІЦ про виконання угоди за останні п’ять років. Проекти плану дій та основні положення концепції стануть предметом обговорення на наступній робочій нараді.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246014909