Уряд затвердив Умови транспортування та охорони цінних вантажів
01.02.2013 | 15:00
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

Кабінет Міністрів затвердив Умови охорони небезпечних і цінних вантажів під час їх перевезення автомобільним транспортом та перелік таких вантажів. Відповідну постанову Уряд прийняв 30 січня 2013 року.

Проект цього нормативно-правового акта був розроблений Міністерством внутрішніх справ з метою реалізації положень Закону України «Про охоронну діяльність». Дія урядової постанови поширюється на суб’єктів охоронної діяльності, які на підставі ліцензій МВС здійснюють за договорами охорону небезпечних і цінних вантажів.

Слід зазначити, що урядова постанова врегульовує питання охорони небезпечних і цінних вантажів при їх перевезенні виключно автомобільним транспортом. В інших галузях транспорту вказане питання вже врегульовано чинним законодавством.

Крім того, постановою передбачено, що охорона небезпечних та цінних вантажів під час перевезення забезпечується суб’єктами охоронної діяльності, які мають у своєму розпорядженні, окрім ліцензії на здійснення охоронної діяльності, належним чином обладнані транспортні засоби, пункти централізованого спостереження, а також кваліфікований персонал.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246016115