Заходи ветеринарної міліції із забезпечення стабільної епізоотичної ситуації тривають
04.02.2013 | 09:43
Прес-служба Державної ветеринарної та фітосанітарної служби
 

Минулого тижня працівниками ветеринарної міліції викрито незаконну діяльність двох підпільних цехів з переробки продукції тваринного походження, внаслідок чого попереджено потрапляння на споживчий ринок 365 кг небезпечних харчових продуктів.

Так, під час оперативно-профілактичного  відпрацювання  Кременчуцького району Полтавської області,  в одному з приватних господарств в селі Білецьківка викрито незаконну діяльність цеху з переробки та виготовленню рибопродукції, який належав місцевій мешканці. В цеху перероблялася продукція невідомого походження та якості, яка надходила без будь-яких  супровідних документів. Роботу цеху призупинено. Винні особи притягнуті до адміністративної відповідальності.

У Підволочиському районі Тернопільської області припинено функціонування підпільного цеху з виробництва ковбас, який належав приватному підприємцю з Тернополя. Під час перевірки задокументовано факт  роботи  чотирьох осіб, трудові відносини з якими приватним підприємцем не були оформлені у встановленому законодавством порядку. Наразі триває розслідування. Під час перевірки вилучено та утилізовано 365 кг м’ясної продукції сумнівного походження.

На одному з великих м’ясопереробних підприємств Луганської області виявлено 1000 кг м’яса свинини у напівтушах виробництва Бразилії, які надійшли на переробку без відповідних супровідних документів.

У цілому на території України продовжено проведення заходів із забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки.

 Для реалізації цих завдань в регіонах України діють мобільні групи у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Даними мобільними групами забезпечено заходи з профілактики правопорушень на 413 об’єктах, діяльність яких пов’язана з обігом продукції тваринного походження. З метою забезпечення контролю за переміщенням продукції тваринного походження автошляхами України працівниками підрозділів ветеринарної міліції спільно з працівниками ДАІ перевірено 122 автотранспортні засоби під час транспортування тваринницької продукції.

Всього під час заходів задокументовано 337 правопорушень, відповідальність за які передбачена статтею 107 КУпАП. У дохід держави стягнуто штрафних санкцій на суму 25398 грн. Винесено та проконтрольовано виконання 125 інспекторських приписів. Призупинено роботу 23 підприємств. До слідчих підрозділів  органів внутрішніх справ та  прокуратури  направлено 3 матеріали. Підготовлено та направлено  20 інформацій до інших органів виконавчої влади.

Вилучено з обігу 14945 кг продукції тваринного походження, якість якої не підтверджена відповідними документами. Забезпечено контроль за утилізацією 15982 кг неякісної тваринницької продукції.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246021822