Уряд затвердив порядок використання коштів для соціальної адаптації звільнених військовослужбовців
06.02.2013 | 12:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку. Відповідну постанову №73 Кабінет Міністрів прийняв 4 лютого 2013 року.

Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмоюПідвищення кваліфікації працівників органів соціального захисту та соціальна адаптація військовослужбовців, звільнених у запас або відставку” для соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку.

Бюджетні кошти спрямовуються на професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації військовослужбовців Збройних Сил, що підлягають звільненню у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, за станом здоров’я, осіб, звільнених з військової служби у Збройних Силах у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, а також військовослужбовців інших військових формувань та правоохоронних органів спеціального призначення, Держспецтрансслужби.

Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246030438