Міністр оборони України Павло Лебедєв зустрівся з Послом Великобританії Саймоном Смітом
07.02.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства оборони
 

7 лютого 2013 року Міністр оборони України Павло Лебедєв зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Саймоном Смітом. Участь у зустрічі також взяв аташе з питань оборони при Посольстві Великобританії в Україні полковник Джеремі Бернелл.

Сторони обговорили питання співробітництва в оборонній сфері. Павло Лебедєв поінформував британського дипломата про пріоритетні напрями реформування Українського війська, виконання Збройними Силами України завдань, визначених Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України.

«Співробітництво з Великобританією має для нас важливе значення в контексті реалізації завдань з реформування Збройних Сил України, практичної підготовки наших військовослужбовців до участі в міжнародних операціях», – наголосив Павло Лебедєв.

Серед пріоритетів двостороннього оборонного співробітництва Міністр оборони України також назвав розвиток оперативних спроможностей військ, удосконалення системи підготовки військ та забезпечення їх сумісності, розвиток професійного сержантського корпусу Збройних Сил України, підвищення ефективності кадрової політики та удосконалення системи військової освіти.

«Завдання, поставлені перед нами Президентом України – Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України, залишаються незмінними: це проведення радикального реформування Збройних Сил України з кінцевою метою – створення сучасної, компактної, мобільної, професійної, добре озброєної та соціально захищеної армії», – підкреслив Павло Лебедєв.

Глава оборонного відомства наголосив, що в контексті завдань, які стоять перед Міністерством оборони України, українська сторона зацікавлена в поглибленні військово-політичного співробітництва з Великобританією.

Пан Саймон Сміт привітав Павла Лебедєва з призначенням на пост глави оборонного відомства та підкреслив, що процеси реформування і розвитку, які нині тривають у Збройних Силах України, мають велике значення для його держави.

«Ми завжди готові до продуктивного взаємовигідного співробітництва з Україною в оборонній сфері. Між нашими сторонами встановився міцний дух конструктивного партнерства», – зазначив він.

Британський посол висловив готовність надалі розвивати співробітництво з Україною, зокрема, у сфері мовної та професійної підготовки персоналу Міністерства оборони України.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246039516