На Одещині газифіковано навчально-виховний комплекс
08.02.2013 | 13:50
Одеська ОДА
 

На Одещині завдяки соціально-економічній програмі «Народний бюджет» газифіковано ще один  навчальний заклад – Красноокнянський учбово-виховний комплекс. Урочисто запалив газовий факел заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Волошенков.

На підключення до газового опалення цей один з найбільших в Красноокнянському районі Одещини навчальний заклад чекав не один десяток років.

«Я думаю, це знакова подія в житті району - на зміну вугільним котлам прийшов газ. Дуже важливо також і те, що вибрали для газифікації в першу чергу об'єкти соціального призначення, такі як НВК, як дитячий садок. Ті місця, де підростає молоде покоління красноокнянців», - прокоментував цю значну для району подію Дмитро Волошенков.

Власне монтаж газового устаткування тут почали ще навесні минулого року, а вже у  листопаді обладнання почало працювати в тестовому режимі. Крім централізованого опалення, відтепер буде працювати на газовому обладнанні й їдальня дитячого закладу.

Заступник голови обласної державної адміністрації оглянув приміщення навчального закладу та подякував місцевому керівництву за якісно виконану роботу.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246041211