Торік ІКАО підготувала більше 5 тис. фахівців з авіаційної безпеки для країн СНД, Балтії та України
11.02.2013 | 11:44
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Навчальний центр ІКАО (Міжнародна організація цивільної авіації) з авіаційної безпеки в аеропорту «Бориспіль» протягом 2012 року провів навчання для 5214 слухачів з Литви, Вірменії, Азербайджану, Молдови та України. Порівняно з 2011 роком кількість слухачів збільшилася на 160%.

У травні 2012 року Навчальний центр у «Борисполі» з офіційним візитом відвідали Генеральний секретар ІКАО Раймонд Бенджамін та директор Європейського/Північноатлантичного бюро ІКАО Луїс Фонсека де Альмейда. Вони позитивно оцінили результати діяльності Центру, зазначивши, що безпека польотів  є головним пріоритетом в авіації, тому Навчальний центр у «Борисполі» відіграє важливу роль у підготовці висококваліфікованих фахівців.

Навчальні курси враховують усі рекомендації ІКАО та вимоги національного та міжнародного законодавства. У 2012 році Державіаслужбою було проведено експертну оцінку та затверджено на національному рівні 4 актуальні навчальні програми. У навчальному центрі встановлено новий комп’ютерно-тренажерний клас «Safe Passage» на 11 навчальних місць для підвищення якості  роботи операторів РТІ (рентгено-телевізійних інтроскопів). Нині триває робота із удосконалення матеріально-технічної бази та розробки нових навчальних програм.

Довідково

Навчальний центр ІКАО аеропорту «Бориспіль» з авіаційної безпеки є одним з 23 сертифікованих центрів у світі. Він заснований у 1996 році для підготовки персоналу аеропорту «Бориспіль». У 1998 році Президент ради ІКАО Ассад Котайте інаугурував його як Навчальний центр ІКАО з авіаційної безпеки. 

Наразі навчальний центр в аеропорту «Бориспіль» проводить не тільки національні курси з авіаційної безпеки та курси ІКАО, але й міжнародні заходи: підготовку аудиторів інтернаціонального рівня з авіаційної безпеки, міжнародні конференції, семінари тощо. Зокрема, минулого року навчання у Центрі пройшли керівники підрозділів з авіабезпеки Державіаадміністрації Азербайджану, Вірменії, Молдови, аеропортів Литви та Болгарії.  

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246045240