У Рівненській області й надалі вирішуватимуть проблеми територіальних громад
11.02.2013 | 12:10
РІВНЕНСЬКА ОДА
 

У Рівненській області й надалі вирішуватимуть проблеми територіальних громад. На цьому акцентував голова облдержадміністрації Василь Берташ під час ІІІ обласного форуму місцевого самоврядування.

Зокрема, очільник краю підсумував 2012 рік та розповів про плани на 2013-ий. Так, минулоріч збудували три нові школи, відкрили майже 40 відремонтованих та реконструйованих дитячих садків, розширили мережу медичних та соціальних закладів, побудували тисячу білощебеневих доріг та підвели газ майже у п’ятдесят сіл. Крім того, на Рівненщині спорудили обласний перинатальний центр європейського рівня. Одним із пріоритетів також була допомога і підтримка фермерів, яка продовжуватиметься й надалі. Працювали в області й над втіленням іміджевих проектів, зокрема, «Волинь туристична», який об’єднує території п’яти областей.

«Наразі від туризму низка європейських країн одержує понад 40 відсотків бюджетних надходжень, тоді як ми отримуємо лише один відсоток. Тож в рамках мандрівного проекту Рівненщина розвиватиме свій туристичний потенціал, а це сприятиме розвитку територій», - резюмував Василь Берташ.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246045262