Працівники Укрморрічінспекції підвищують свій професійний рівень
12.02.2013 | 10:46
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Прискорення темпів оновлення та розширення інформації у сфері безпеки на морському та річковому транспорті вимагає постійної роботи з підвищення рівня професійних знань та навичок фахівців галузі. Адже в умовах сьогодення лише постійна професійна поінформованість державних інспекторів є єдиним можливим шляхом забезпечення якісного державного нагляду (контролю) за безпекою на водному транспорті.

Саме тому Укрморрічінспекція приділяє значну увагу підвищенню професійного рівня своїх працівників. Так, 14-15 лютого поточного року у відповідному навчанні візьмуть участь державні інспектори з безпеки на річковому транспорті – фахівці Київського, Харківського та Львівського міжрегіональних управлінь відомства.

Програмою підвищення кваліфікації кадрів буде охоплено як теоретичні питання щодо систематизації наглядової діяльності, порівняльного аналізу аварійності за 2011-2012 роки, нормативно-правового забезпечення повноважень інспекторського складу, новацій у сфері забезпечення безпеки на морському та річковому транспорті, так і модуль з відпрацювання практичних навичок державних інспекторів з безпеки на річковому транспорті у формі рольових ігор.

Після обміну досвідом «за круглим столом» з питань контрольно-наглядової діяльності, а також відпрацювання можливих сценаріїв перевірок судноплавних компаній, підприємств галузі, оглядів суден та баз для стоянки маломірного флоту, відповідно до програми навчання усі інспектори складатимуть залік.

Як наголошують в Укрморрічінспекції, отримання та застосування додаткових знань працівниками відомства здійснюватиметься і у подальшому для удосконалення інспекторської діяльності.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246048719