Кошти державних допомог перераховано на рахунки отримувачів
12.02.2013 | 19:07
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

За інформацією районних управлінь соцзахисту кошти державних соціальних допомог на поштові відділення та рахунки банківських установ повністю перераховані. Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Мущинін.

„Станом на 12 лютого районними управліннями соцзахисту кошти на виплату державних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги перераховані на поштові відділення та рахунки банківських установ в повному обсязі”, - сказав Віталій Мущинін.

Він зазначив, що у лютому фінансування державних допомог відбувається вчасно та в повному обсязі.

„Фінансування державних допомог у лютому відбулось вчасно і у відповідності до поданих заявок. На ці потреби перераховано 2 836,9 млн. грн.  Тому найближчим часом усі мають отримати кошти. Якщо десь відбуватимуться затримки, просимо про це повідомляти до „Урядового контактного центру” або на сторінку Мінсоцполітики у  Facebook”, - сказав він.

Довідка.

Державна допомога сім’ям з дітьми виплачується відповідно до Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 року № 256. Відповідно до  Порядку до 10 числа поточного місяця Державна казначейська служба перераховує субвенцію на виплату таких допомог (перший транш). У разі виникнення додаткових зобов'язань до 25 числа Державна казначейська служба перераховує щомісяця додаткову субвенцію (другий транш).

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246053203