Інспектори ДАІ навчали дошкільнят дорожньої грамоти
13.02.2013 | 18:56
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

Хоча вихованцям цього столичного дитсадка лише чотири роки, але всі вони добре знають про власну безпеку на дорозі. Щодня їм про це розповідають батьки та вихователі. А сьогодні цю відповідальну місію виконали міліціонери.

«Ми завітали до навчально-виховного закладу №201, що у Дарницькому районі. Провели профілактичний захід під назвою «Урок безпеки для дошкільнят». Для малечі це дуже цікаво. Ми провели цей урок у вигляді гри, провели вікторину та перевірили дитячі знання з правил дорожнього руху», - розповіла інспектор відділу зв’язків із громадськістю УДАІ в м. Києві Анастасія Циба.

На уроці безпеки все було по-справжньому. І головний міліціонер садочку, пішоходи та світлофор. Адже саме в ігровій формі діти краще запам’ятовують прості правила дорожнього руху, проте, вкрай важливі. Дізналися малюки й про те, де можна їздити на велосипеді, кататися на роликах, аби не потрапити під колеса авто.

Знання з безпеки дорожнього руху діти проявляють в малюнках, аплікаціях на уроках «Азбука безпеки на дорозі» - зазначила Олена Тітова, вихователь-методист дошкільно-навчального закладу №201 м. Київ. Щосереди такі уроки безпеки та життєдіяльності дітям проводять у садочку.

Неабияке враження на малечу справило міліцейське авто. Діти із захопленням сідали за кермо, натискали на кнопки і навіть говорили у гучномовець. На загадку кожному малюкові інспектори ДАІ подарували світловідбиваючі елементи.

А ще інспектори ДАІ кажуть, що такі профілактичні заходи вкрай важливі, навіть у такому ранньому віці. Адже про власну безпеку треба говорити постійно і змалку.

Також інспектори ДАІ готові працювати у цьому напрямку з іншими навчальними закладами, аби запобігти дитячому дорожньо-транспортному травматизму.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246057434