Затверджено Порядок списання заборгованості ПФУ за позиками на суму списаної заборгованості підприємств "Укроборонпрома"
15.02.2013 | 12:00
Прес-служба Пенсійного фонду
 

Кабінет Міністрів затвердив Порядок списання заборгованості Пенсійного фонду за позиками, наданими з єдиного казначейського рахунка, на суму списаної заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу. Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 13 лютого 2013 року.

Цей нормативно-правовий акт ухвалено у зв’язку із необхідністю визначення механізму реалізації норм Закону України від 06.09.2012 № 5213-VI «Про деякі питання заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу – учасників Державного концерну «Укроборонпром» та забезпечення їх стабільного розвитку».

Постановою передбачається списати заборгованість Пенсійного фонду України за позиками, наданими з єдиного казначейського рахунка, на суму списаної заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу – учасників Державного концерну «Укроборонпром».

Відповідно до ст. 1 Закону заборгованість з платежів до Пенсійного фонду України підприємств – учасників Державного концерну «Укроборонпром», яка обліковувалась  станом на 30.10.2012 року, рішеннями органів Фонду списана у загальній сумі 854,0 млн. грн., у тому числі 822,8 млн. грн. платежів, що спрямовуються до бюджету Пенсійного фонду України.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246063900