Підвищення ядерної безпеки на ЧАЕС - основний напрямок роботи України та ЄБРР у 2013 році
15.02.2013 | 16:03
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів
 

У Мінприроди України відбулась робоча зустріч Міністра Олега Проскурякова з директором департаменту ядерної безпеки ЄБРР (Великобританія) Вінсом Новаком.

Сторони обговорили питання співпраці та взаємодії України з Європейським Банком щодо діяльності Чорнобильського фонду «Укриття» з питань ядерної безпеки, реалізації міжнародних проектів, що фінансуються за рахунок коштів Фонду «Укриття» та Рахунку ядерної безпеки.

Зокрема, у 2012 році досягнуто значний прогрес у реалізації проектів, які фінансуються із Чорнобильського фонду «Укриття» та Рахунку ядерної безпеки, а саме:

- затверджено проект завершення будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива;

- проведено тендерні процедури та укладено контракти за всіма пакетами робіт по проекту будівництва заводу з переробки рідких радіоактивних відходів.

Директор Департаменту ядерної безпеки ЄБРР відзначив, що першим великим спільним проектом в 2013 році буде проект підвищення ядерної безпеки на блоках Чорнобильської АЕС.

Сторони висловили сподівання, що співпраця між міністерством та ЄБРР і надалі продовжуватиметься та носитиме плідний характер.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246065658