Уряд затвердив план заходів з проведення юнацького Чемпіонату світу 2013 року з легкої атлетики
18.02.2013 | 15:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Уряд затвердив план заходів з підготовки та проведення юнацького Чемпіонату світу 2013 року з легкої атлетики. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів прийняв 18 лютого 2013 року.

Змагання чемпіонату відбудуться 9-15 липня 2013 року в м. Донецьк. Найкращі юні атлети будуть змагатися за звання чемпіона світу і путівки на ІІ юнацькі Олімпійські ігри, які відбудуться у 2014 році.

У рамках підготовки до Чемпіонату виникає необхідність приведення спортивних об’єктів у відповідність з регламентними вимогами Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Зокрема, планом заходів передбачено провести до 1 травня 2013 року підготовку та реконструкцію основного і розминочних стадіонів комунального підприємства «Регіональний спортивний комплекс «Олімпійський» та тренувального стадіону спортивного комплексу «Кіровець» (м. Донецьк), визначених для проведення тренувань та змагань команд–учасниць. Також передбачено інші заходи щодо проведення Чемпіонатурозміщення учасників, транспортного та медичного обслуговування, інформаційного супроводу тощо.

Окрім цього, упродовж 2013 року передбачено організацію спортивних заходів у всіх регіонах України із залученням дітей, молоді та широких верств населення з метою популяризації легкої атлетики та чемпіонату.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246069852