На експлуатаційне утримання волинських доріг шляховики вже отримали 109 млн. грн.
19.02.2013 | 10:30
Волинська ОДА
 

На експлуатаційне утримання волинських доріг шляховики вже отримали 109 млн. грн., повідомив начальник служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак на оперативній нараді, яку провів голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

Для боротьби з ямами дорожники сформували 17 груп-працівників, а після 25 лютого планують відновити роботу асфальтних заводів в містах обласного значення Луцьк та Ковель.

Зруйнувались дороги, за словами Анатолія Посполітака, у результаті несприятливих погодних умов, перепаду температури повітря та недофінансування галузі. Загальна площа ямковості на дорогах становить 27 тисяч метрів квадратних, в той час, як в минулому році було пошкоджено 13 тисяч метрів квадратних асфальтного покриття.

«На ремонт комунальних доріг буде виділено значно більше коштів, ніж торік», - запевнив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук. Єдине, що він вимагає від шляховиків – якості роботи: «В області є фірми, є техніка. Залучайте до ремонту серйозних виконавців та робіть якісно. Ситуацію, яка склалась минулого року, я не допущу».

За кошти обласного бюджету до Великодніх свят також продовжать прокладати дороги до храмів та кладовищ.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246072206