У 2012 році суднобудівна галузь в Криму продемонструвала підйом
19.02.2013 | 13:54
Рада міністрів АР Крим
 

У 2012 році в Криму суднобудівна галузь демонструвала істотний підйом, обумовлений виконанням замовлень як вітчизняних, так і іноземних компаній.

Зокрема, успішно спрацював флагман галузі - АТ «Суднобудівний завод «Залив». У четвертому кварталі 2012 року на підприємстві завершена робота над черговим суднобудівним замовленням для норвезького холдингу Ulstein Hull As. Це судно стало десятим, побудованим на заводі за замовленням цієї норвезької компанії, і шостим судном, зданих замовникам у 2012 році. Зараз на підприємстві триває робота над іншими суднобудівними проектами, замовником яких виступає холдинг Ulstein. Принципово новою стала для суднобудівного заводу «Залив» робота з будівництва плавучого доку на замовлення португальської компанії Estaleiros Navais de Peniche SA.

Підприємство в 2012 році збільшило обсяг виробництва на 25,2% - до 322, 5 млн. грн., отримавши при цьому чистий прибуток у сумі 5,6 млн. грн., що в 7,8 разів більше в порівнянні з 2011 роком.

На ПрАТ «Приморець» на воду спущено 2 лоцманських катери на замовлення ДП «Дельта Лоцман».

На ВАТ «ФСК «Море» відбувся спуск на воду прикордонного катера «Орлан», першого катери із запланованої серії в рамках виконання Державної цільової програми з облаштування та реконструкції державного кордону. У листопаді 2012 року ще одне судно в рамках виконання міжурядового контракту передано іноземному замовнику. Також, зараз на підприємстві у будівництві знаходяться ще п'ять суден і катерів різного класу.

Усього в 2012 році суднобудівними підприємствами Автономії спущені на воду і передані замовникам 12 суден різних модифікацій.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246073066