На Рівненщині відкрили нову школу
25.02.2013 | 10:40
Рівненська ОДА
 

Ще одну нову школу сьогодні відкрили в області. Сучасний навчальний заклад відтепер є у селі Берестя Дубровицького району. Символічну стрічку перерізали Віце-прем’єр України Костянтин Грищенко та голова облдержадміністрації Василь Берташ.

Новий навчальний заклад зводили поступово, спочатку, аби вивести дітей із аварійних приміщень, здали першу чергу школи з просторими навчальними класами. Торік у вересні свої двері відкрив другий блок школи, де розміщуються адмінприміщення, актова зала, бібліотека й решта навчальних кабінетів. Нині ж школярі отримали сучасний спортзал, їдальню та майстерню. Обігріває приміщення котельня на альтернативному паливі, що дозволяє економити витрати на опалення. Обійшовся новий навчальний заклад у 30 мільйонів гривень.

Школа розрахована на 420 дітей, зараз навчається 294 учні. У селі Берестя щороку народжується майже сотні дітей. Відтак, якщо торік у школі мали один клас першачків, то цьогоріч, каже директорка школи, матимуть вже два.

Віце-прем’єр пройшовся класними кімнатами, оглянув харчоблок та спортзал і залишився задоволений побаченим. Каже, у закладі створені всі умови для всебічного розвитку дітей, а це передумова того, що у перспективі вони здобудуть затребувану професію. Також урядовець подарував закладу мультимедійний комплекс. Тим часом обласна влада й надалі дбатиме про будівництво нових навчальних закладів, аби вивести дітей із аварійних приміщень.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246088299