У лютому на виплату державної соціальної допомоги виділено 3 млрд. 190 млн. грн.
27.02.2013 | 10:56
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

В Україні практично завершено виплати державної соціальної допомоги за лютий місяць. Про це повідомила Міністр соціальної політики Наталія Королевська.

«Всього виплата державної допомоги у лютому місяці профінансована на суму 3 190,7 млн. гривень, що на 174,2 млн. гривень більше, ніж у січні поточного року. За оперативною інформацією з регіональних органів соціального захисту населення кошти другого траншу у сумі 353,9 мільйона гривень надійшли у всі регіони України. Зараз гроші зараховуються на рахунки отримувачів», - сказала вона.

Однак, за словами Наталії Королевської, виняток склала Закарпатська область, де виплати другого траншу профінансовані на 94% від потреби. Це сталося через неочікуване збільшення звернень від громадян щодо отримання виплат при народженні дітей. «Додаткова потреба – 574 тисячі гривень. Ми вже звернулися до Мінфіну стосовно перерахування цієї суми і очікуємо, що це питання буде вирішено до кінця місяця», - сказала Міністр. 

Крім того, за словами Наталії Королевської, по трьох фондах соціального страхування обсяг виплат у лютому склав 3 млрд. 913,5 млн. грн., а заборгованість по них відсутня.

Довідково

Станом на 25 лютого виплати з Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві склали 1 млрд. 72,5 млн. грн., виплати з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності склали 1 млрд. 508 млн. грн., виплати з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття склали 1 млрд. 333 млн. грн.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246096598