Мінфін підтримує комплексний підхід щодо підвищення кваліфікації службовців у сфері державних фінансів
01.03.2013 | 15:07
Прес-служба Міністерства фінансів
 

1 березня в Академії фінансового управління Міністерства фінансів України відбулося урочисте відкриття навчальних аудиторій Академії з оновленим технічним оснащенням в рамках міжнародного українсько-нідерландського проекту «Підвищення кваліфікації державних службовців у сфері державних фінансів України».

Варто зазначити, що минулого року у рамках зазначеного проекту Академія реалізувала низку заходів, пов’язаних із підвищенням кваліфікації службовців у сфері державних фінансів. До процесу навчання було залучено провідних фахівців Міністерства фінансів України, Академії фінансового управління, інших наукових та навчальних установ, міжнародних експертів, що дозволило ефективно поєднати теоретичну та практичну складові, викласти актуальні питання розвитку сфери державних фінансів.

Представники Міністерства фінансів погодилися, що на сьогодні важливість залучення міжнародного досвіду у сфері державних фінансів є важливою складовою соціально-економічного розвитку. Також було зазначено, що саме використання новітніх та ефективних підходів на базі найкращого практичного досвіду забезпечить удосконалення державних фінансів України.

Представники Нідерландської та Української сторін висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю, наголосивши на тому, що реалізація зазначеного проекту є суттєвим кроком на шляху посилення професійних зв’язків України та Королівства Нідерландів.

 

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246107063