Пропусти "швидку": лікарі рятують життя!
05.03.2013 | 19:00
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ
 

Профілактичні заходи «Увага! Спецсигнал!» проходять в Україні з 5 по 7 березня. Упродовж трьох днів Державтоінспекція перевірить, як водії виконують вимоги Правил дорожнього руху в частині надання переваги в русі автомобілям з ввімкненими спецсигналами.

У першу чергу, профілактичні заходи будуть проводитися в обласних центрах та містах з великими транспортними потоками. Адже саме тут, через те, що водії авто в порушення всіх вимог не пропускають транспортні засоби з включеними проблисковими маячками, оперативні служби часто не можуть вчасно дістатися місця призначення.

Нагадаємо, відповідно до законодавства України право на перевагу в русі мають автомобілі з включеними спеціальними сигналами швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, міліції, військової автомобільної інспекції, служби інкасації тощо.

Крім того, під час проведення заходів, працівники ДАІ проведуть обстеження ділянок вулично-дорожньої мережі, що прилеглі до території медичних закладів. При виявленні незадовільного стану проїзної частини, керівникам дорожньо-комунальних організацій будуть направлені приписи на усунення недоліків.

Також ДАІ обговорить з керівниками управлінь охорони здоров’я можливість корегування або розроблення маршрутів руху автомобілів швидкої медичної допомоги з урахуванням особливостей вулично-дорожньої мережі.

Водіям варто пам’ятати: обладнання оперативних авто спецсигналами, не чиясь примха, а життєва необхідність. Там, де чекають на виклик «швидку», міліцію або пожежну охорону, рахунок іноді йде на хвилини. Тож ваша байдужість й зневага до чужої біди може мати фатальні наслідки. А назавтра «швидка» може не встигнути до вас.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246119828