Понад 152 мільйона гривень передбачено у цьому році на виплату дотації за утримання та збереження молодняку ВРХ
11.03.2013 | 12:29
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства
 

На сьогодні Міністерство аграрної політики та продовольства підготувало всі документи, необхідні для початку нового етапу виплати дотацій за утримання та збереження молодняку ВРХ. Цьогоріч на виплати передбачено 152,3 мільйона гривень. І завдяки цій програмі прогнозується наростити поголів’я ВРХ у господарствах населення на 304,6 тисячі. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Наразі держава повністю виплатила дотації за збереження та утримання молодняку ВРХ, заявки на які надійшли минулого року. Разом із тим, уже підписано всі документи, необхідні для цьогорічного етапу дії програми. Відтак, найближчим часом держава розпочне приймати від селян документи на виплату дотації за збереження та утримання молодняку ВРХ», − зазначив Микола Присяжнюк.

«Ми прогнозуємо, що у поточному році ця програма стимулюватиме приріст поголів’я ВРХ у господарствах населення на 304,6 тисячі голів. І ми готові цю програму продовжувати постійно, оскільки наше завдання − організувати сімейні ферми та підвищити товарність молока у населення», − наголосив Микола Присяжнюк.

Як і в минулому році, розмір дотації становитиме 250 гривень за кожних три місяці утримання до досягнення  15-місячного віку.

Слід нагадати, що в травні минулого року Уряд запровадив виплату бюджетної дотації селянам за збереження та утримання молодняку ВРХ. Загалом у 2012 році майже 340 тисяч селян взяли участь у цій програмі.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246130721