Соціальні допомоги, пенсії та виплати в березні фінансуються вчасно та у повному обсязі, - Мінсоцполітики
11.03.2013 | 15:40
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

Соціальні допомоги, пенсії та виплати фондів соціального страхування у березні фінансуються вчасно та у повному обсязі. Про це повідомила сьогодні під час прес-конференції Міністр соціальної політики України Наталія Королевська.

Вона наголосила, що у питанні своєчасності соціальних виплат не може бути жодних компромісів: кожна «соціальна» гривня повинна доходити до людей вчасно. «Перший транш державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям був вчасно та у повному обсязі перерахований у всі регіони України. Обсяг фінансування – понад 2,9 млрд. грн», – повідомила Наталія Королевська.

За її словами, до кінця тижня люди вже мають отримати гроші на руки. Другий транш соціальних допомог у розмірі понад 300 млн. грн. також буде профінансовано вчасно – до 25 березня.

Разом з тим, як зазначила Наталія Королевська, відповідно до графіка виплачуються пенсії Пенсійним фондом уже профінансовано майже 9 млрд. гривень. «У січні та лютому доходи Пенсійного фонду перевищили планові на 3,4 та 2,5% відповідно», – наголосила вона.

Міністр нагадала, що на кінець грудня заборгованість по фондах соціального страхування становила 1,3 мільярда гривень. «Сьогодні фінансування виплат з фондів соціального страхування відбувається вчасно. Із початку року по трьох фондах профінансовано 4 млрд. 840 млн. грн. Заборгованість відсутня. Лікарняні, регресні виплати, допомогу з безробіття люди отримують вчасно», – повідомила Міністр.

Забезпечити своєчасність усіх соціальних виплат, зазначила вона, вдалося завдяки запровадженню трьох рівнів контролю. «По-перше, це урядова гаряча лінія, куди кожна людина може подзвонити і повідомити про факт заборгованості, та – соціальні мережі. По-друге, це запровадження механізму народного контролю. По-третє, співпраця з профспілками та роботодавцями – які за своїми каналами відстежують ситуацію, і коли виникають проблеми, повідомляють про це Міністерство», - підсумувала Наталія Королевська.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246131658