З початку року на Івано-Франківщині підприємцям "автоматом" відшкодовано 94 млн. грн. ПДВ
12.03.2013 | 10:24
Івано-Франківська ОДА
 

За січень-лютий в Івано-Франківській області дев’ятьом суб’єктам господарювання відшкодовано в автоматичному режимі 94 млн. грн. податку на додану вартість. Торік 11 СГД держава відшкодувала «автоматом» 424,2 млн. грн. ПДВ. Загалом протягом 2012 року прикарпатським підприємцям відшкодовано на розрахункові рахунки 936,4 млн. грн.

Про це поінформував учасників обласного зібрання «Бізнес і влада – партнери» начальник Державної податкової служби в області Віктор Рахміль.

Як наголосив Віктор Рахміль, за останні три роки відбулося суттєве скорочення кількості податків і зборів - із 33-ти до 22-х; зменшено у 10 разів чисельність позапланових фактичних перевірок. Водночас на 349 суб’єктів зріс перелік платників податків-юридичних осіб та на 2164 осіб побільшало торік «спрощенців», або плюс 7,3%.

«За останні три роки найбільші структурні зміни відбулися саме в податковій сфері, починаючи від уніфікації податкового законодавства, закінчуючи моделями взаємодії з бізнесом та реорганізації податкової служби, - наголосив Віктор Рахміль. – Податкова служба Івано-Франківщини зробить усе можливе для того, щоб бізнес якомога менше витрачав часу на сплату податків».

Голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк додав, що зустрічі «Бізнес і влада - партнери» за участю керівників усіх гілок влади і підприємців краю проводитимуться і надалі. Наступна – у червні.

Довідково

У 2011 році 116 платникам податків Прикарпаття відшкодованого грошовими коштами 536,7 млн. грн. ПДВ, із них в автоматичному режимі 8 суб’єктам господарської діяльності відшкодовано 266,1 млн. грн.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246133488