Для забезпечення проїзду автошляхами загального користування дорожні організації Укравтодору працюють цілодобово
12.03.2013 | 11:54
Прес-служба Міністерства інфраструктури
 

Станом на ранок 12 березня через погіршення погодних умов об’єкти транспортного комплексу та поштового зв’язку функціонують без значних ускладнень.

На автомобільних дорогах загального користування для покращення стану проїзду залучено 1659 одиниць техніки та 2584 дорожніх працівників. Рух автотранспорту забезпечено.

Помірний сніг спостерігається у Київській, Чернігівській, Черкаській, Полтавській, Волинській областях – тут випало від 1до 3см снігу. Невеликий дощ йде у Закарпатській, Львівській, Запорізькій, Донецькій, Одеській областях. У Криму, Луганській та місцями у Донецькій областях – туман.

Дорожні організації в областях, де випав сніг та є мінусова температура повітря, виконують обробку доріг протиожеледними матеріалами та проводять розчистку проїзних частин.

Дорожні організації Укравтодору працюють цілодобово.

Станом на 6 ранку за Київським часом аеропорти міст Полтава та Суми не приймали повітряні судна внаслідок покриття злітно-посадкових смуг та перону снігом і льодом. В аеропорту у Івано-Франківську вчора у період з 10 год. 00 хв. по 12 год. 30 хв. за складних метеоумов (снігові опади та внаслідок цього низьке зчеплення) не виконувався прийом – випуск повітряних суден.

Інші аеропорти наразі працюють у штатному режимі.

Каналом Керч-Єні-Калеочікують проходу 2 судна з півночі та 52 судна з півдня.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246133983