Голова ДСНС: Рятувальні підрозділи готові забезпечувати безпеку громадян під час весняного водопілля
12.03.2013 | 17:18
Прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій
 

12 березня під час міжвідомчої наради «Про заходи щодо запобігання підтопленню окремих територій внаслідок весняних паводків» Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайло Болотських доповів Президенту України Віктору Януковичу про готовність рятувальних підрозділів забезпечувати безпеку громадян під час весняного водопілля.

У свою чергу під час наради Віктор Янукович наголосив на тому, що реформування Державної служби України з надзвичайних ситуацій дозволить рятувальним підрозділам залучати сили та засоби Міністерства оборони України для ліквідації негативних наслідків паводків, що в свою чергу посилить потенціал рятувальних підрозділів.

«У цьому році у нас є можливість значно підсилити нашу координацію, тому що ми зробили реформу і сьогодні у нас Служба надзвичайних ситуацій знаходиться у складі Міністерства оборони. У нас є можливість залучити додаткову техніку, силу й людей для допомоги людям», - сказав Віктор Янукович.

При цьому Голова Держави наголосив, що весняне водопілля – це щорічне явище, у зв'язку з цим місцева і центральна влада повинні максимально підготуватися до цих процесів та передбачити різні варіанти розвитку подій.

 

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246136532