Фінансування та стимулювання інвестиційних проектів стане поштовхом для економічного розвитку нашої країни
13.03.2013 | 11:44
Прес-служба Міністерства фінансів
 

12 березня Міністр фінансів України Юрій Колобов провів зустріч з представниками делегації Європейського інвестиційного банку на чолі з Віце-президентом Антоном Ропом.

Міністр фінансів подякував Європейському інвестиційному банку за активну участь у реформуванні економіки України.

Майже 15 спільних проектів знаходяться на стадії підготовки та реалізації як в приватному, так і в державному секторах. Завдяки цим проектам стали можливими – модернізація транспортної інфраструктури, розвиток енергетичної сфери та ін. Це також дало можливість удосконалити умови фінансування малого та середнього бізнесу. Для Уряду України є корисним вивчення досвіду функціонування банків розвитку в країнах Східного партнерства з ЄС та форматів їх співробітництва з європейськими фінансовими установами, враховуючи проект створення Українського банку реконструкції та розвитку, як механізму вдосконалення системи управління державними фінансами.

У ході зустрічі Міністром було запропоновано створити неформальну робочу групу у складі експертів Міністерства фінансів України, МЗС України та представництва Європейського інвестиційного банку в Україні з питань узгодження технічних аспектів майбутнього співробітництва, та використання фінансових інструментів ЄІБ для країн Східного партнерства в рамках програми АПЕКС. Це дозволить прискорити залучення України до програми та наповнити фінансову сферу країни конкурентним кредитним ресурсом Європейського інвестиційного банку.

Таким чином учасники зустрічі погодилися про подальше співробітництво та готовність продовжувати впроваджувати спільні інвестиційні проекти.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246138152