Уряд збільшив страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей
13.03.2013 | 16:06
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

З березня в Україні підвищать страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їхніх сімей. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська за підсумками засідання Уряду. За її словами, це рішення направлене на посилення соціального захисту осіб, які постраждали на виробництві.

«З березня 2013 року щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві зростуть на 14,9%. А середній розмір виплат зросте на 180 грн. – з 1210 до 1390 грн. На ці потреби у 2013 році знадобиться майже 500 млн. грн.», – сказала вона.

Відповідне підвищення, за словами Міністра, торкнеться понад 300 тисяч шахтарів-інвалідів, а також інших потерпілих на виробництві та членів їхніх сімей.

Окремо Наталія Королевська наголосила на тому, що ухвалені сьогодні соціальні рішення Кабінету Міністрів є частиною пакета з понад 70 пропозицій Міністерства соціальної політики, розроблених з початку року. Загалом пропозиції у соціальній сфері Мінсоцполітики, підтримані на сьогоднішньому засіданні Уряду, стосуються понад 2 млн. українців. На їхню реалізацію з державного бюджету та бюджету фондів соціального страхування буде спрямовано понад 2 мільярди гривень.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246141609