У разі виникнення паводку на Закарпатті залучать до ліквідації 420 рятувальників
14.03.2013 | 18:20
Закарпатська ОДА
 

У Закарпатській області, через рясні опади спостерігається поступове підвищення рівня води в верхів’ях річок Тересви, Ріки та Боржави – на 10-50 см. Рятувальники щоденно моніторять ситуацію, щоб в разі її загострення вчасно зреагувати. Про це повідомив головний рятувальник Закарпаття Мирослав Щербей під час зустрічі із головою Закарпатської ОДА Олександром Ледидою.

Управління держслужби України з надзвичайних ситуацій в Закарпатській області при виникненні надзвичайної ситуації готове залучити 420 осіб особового складу, за потреби – також військових та працівників міліції.

За прогнозами водників та надзвичайників, підтоплюватись можуть окремі населені пункти у Рахівському, Тячівському, Хустському районах та на Ужгородщині.

Голова Закарпатської обласної адміністрації наголосив: «Жоден закарпатець не повинен постраждати від стихії. Повинен цілодобово працювати штаб, має бути зв’язок з водгоспом, щоб повністю володіти інформацією, моніторити ситуацію кожні 2-4 години».

Довідково

Уже 15 березня у горах прогнозується сильний сніг. На дорогах – ожеледиця. На вихідних очікується зниження температури вночі до 3-8, у горах – 10-15 градусів морозу. Підвищиться лавинна небезпека.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246146438