Ані черг на кордоні, ані контрабанди - домовилися начальники Ягодинської та Люблінської митниць
14.03.2013 | 18:04
Прес-служба Міністерства доходів і зборів
 

Роман Микитюк та Януш Василюк, керівники двох прикордонних митниць – Ягодинської та Люблінської – зустрілися у найбільшому автомобільному пункті пропуску на українсько-польському кордоні «Ягодин-Дорохуськ».

Такі зустрічі є регулярними — адже тільки у постійному діалозі можна взаємодіяти з найвищою ефективністю.

Керівники суміжних митниць говорили про те, наскільки чітким є механізм пропуску та оформлення автомобілів, що треба зробити для недопущення скупчення транспортних засобів та ліквідації черг у разі їх виникнення, як удосконалити оперативний обмін інформацією для запобігання порушенням законодавства обох країн. А також розпланували спільні заходи для протидії контрабанді на спільному кордоні.

Незвичайний і приємний момент зустрічі — користуючись нагодою, Роман Микитюк вручив начальнику митного поста «Ягодин» Едуарду Назарчуку Сертифікат за особистий внесок у розвиток міжнародного митного співробітництва від Генерального секретаря Всесвітньої митної організації Куніо Мікурія.

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246146502