Кабінет Міністрів схвалив підвищення соціальної допомоги дітям-сиротам з інвалідністю
18.03.2013 | 10:00
Прес-служба Міністерства соціальної політики
 

13 березня 2013 року Кабінет Міністрів України схвалив внесення зміни до статті 18 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», яким передбачається збільшення відповідної допомоги дітям-сиротам, які є інвалідами.  Законопроект розроблено на виконання нових соціальних ініціатив Президента України на 2013 рік. Він має на меті подолання соціальної несправедливості при наданні допомоги дітям-сиротам інвалідам, які проживають у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, а також знаходяться під опікою чи піклуванням.

Сьогодні сім’я, яка взяла на виховання дитину-сироту під опіку чи піклування, отримує допомогу на таку дитину на рівні 2 прожиткових мінімумів – 2420 гривень. Якщо дитина є інвалідом – вона отримує державну допомогу у сумі 894 гривні. Проте, якщо дитина є одночасно інвалідом та сиротою і перебуває під опікою (піклуванням), вона отримує ті ж 2420 грн., в які вже враховано 894 грн. допомоги по інвалідності.

Після ухвалення законопроекту кожна така дитина буде отримувати щомісячно 2,8 – 3,3 тисячі гривень допомоги, що забезпечить більшу можливість здійснення видатків для лікування та реабілітацію дітей-інвалідів.

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246152183