Микола Азаров: Створення консорціуму щодо української ГТС залежить від Євросоюзу
19.03.2013 | 13:28
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ
 

Створення тристороннього консорціуму з управління газотранспортною системою України залежить від європейської сторони. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров на прес-конференції у вівторок.

«Створення тристороннього консорціуму залежить від третьої сторони. Ми готові, Росія готова. А де третя сторона? Наш Президент говорив про це під час свого візиту до Брюсселя. Уряд про це неодноразово говорив. Де ж підтримка ЄС цієї форми співробітництва з керівництва газотранспортним консорціумом? Ми про це вже три роки говоримо», - відзначив Микола Азаров.

Він додав: щойно від ЄС надійдуть конкретні пропозиції по ГТС, Україна готова обговорити їх із залученням російської сторони.

«Давайте пропозиції. Як тільки ЄС надасть нам пропозиції, ми будемо готові обговорювати ці пропозиції з російською стороною. Але ж ЄС не надає жодних пропозицій. Вони просто кажуть: «потрібно створити». За три роки ми вже підійшли до тієї точки, коли необхідно ухвалювати рішення», - наголосив Прем'єр-міністр.

Відповідаючи на уточнююче запитання про те, чи свідчить це про наміри створити двосторонній консорціум, Глава Уряду сказав: «Це питання буде вирішене тоді, коли ми підпишемо відповідну угоду».

 

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246156837