Україна - Великобританія: розвиток співпраці на рівні університетів
20.03.2013 | 16:30
Прес-служба Міністерства освіти і науки
 

Українська делегація, яка бере участь у робочій нараді-семінарі в університеті м. Ковентрі (Великобританія), провела переговори з Канцлером університету м. Ковентрі проф. Мадлен Аткінс та її заступниками з наукової роботи проф. Іен Маршал та з міжнародних зв’язків Др. Давідом Пілсбарі.

Зазначимо, що університет м. Ковентрі в рамках програм TEMPUS і 7 рамкової програми працює разом з Національною металургійною академією України. Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма, для поглиблення та розширення співпраці, запропонував англійській стороні з українськими партнерами гармонізувати навчальні програми підготовки бакалаврів і магістрів, що дозволить створити реальні умови для вибіркового навчання українських студентів в університеті м. Ковентрі і англійських студентів в Україні. Окрім того, обговорені можливості навчання за програмами подвійних дипломів як магістра, так і бакалавра, а також спільного наукового керівництва аспірантами професорами з Англії та України.

За результатами переговорів підписано Меморандуми про співробітництво між університетом м. Ковентрі і Національною металургійною академією України та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу.

Значну увагу приділено організації та проведенню науково-дослідницьких робіт, підвищенню їх ефективності та сучасним підходам щодо комерціалізації результатів досліджень вчених університетів, захисту інтелектуальної власності, умовам угод між університетом та викладачами.

Також українська делегація на факультеті комп’ютерної інженерії університету Ковентрі ознайомилася з працями студентів та організацією умов для самостійної та індивідуальної роботи студентів.

 
« повернутись Постійна www-адреса статті:
http://old.kmu.gov.ua/kmu/control/publish/article?art_id=246163837